Kompiuteriai, kompiuterių remontas
 
0
prekių
 
       

Televizorių remontas

Kokybiškas televizorių remontas Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. UAB „Mikrotestas“ meistrai televizorius remontuoja jau nuo 1995-ųjų metų, todėl puikiai išmano dažniausias jų gedimo priežastis. Dėl šios priežasties, klientams gali pasiūlyti kokybiškas ir visuomet greitai bei efektyviai atliekamas televizorių diagnostikos bei remonto paslaugas.

Įmonėje dirbantys profesionalūs televizorių meistrai tvarko bet kokio modelio ir bet kokio gamintojo televizorius, o atliktiems darbams suteikia garantiją. Jei klientas pageidauja, atvykstame ir pagal iškvietimą. Kadangi tikime, kad geriausia rekomendacija – tai patenkinti klientai, visuomet siekiame optimaliausio rezultato.

UAB „Mikrotestas“ teikiamos televizorių remonto paslaugos:
• gedimų diagnostika;
• nerodančių televizorių remontas;
• maitinimo lizdų remontas;
• LCD televizorių remontas;
• LED televizorių remontas;
• gedimų pašalinimas;

Kvalifikuoti UAB „Mikrotestas“ meistrai kokybiškai pašalins visus Jūsų televizoriaus gedimus. Norite sužinoti daugiau? Skambinkite telefonu, rašykite el. paštu arba atvykite į įmonę. Mes visada pasirengę padėti.

       
 
Klauskite:
8-37-352612, 8-615-36262
Radvilėnų pl. 17, Kaunas, LT-50256
el. paštas: info@mikrotestas.lt
Darbo laikas:
I-V 8:30-17:30
Dabar yra : 14:42:58  
2014.9.29 Pirmadienis   
 
 
Ieškote paslaugų? Rinkitės: komputerių ir serverių priežiūra, spausdinimo nuoma, IT ūkio priežiūra, serverių atnaujinimas ir virtualizacija, kompiuterinių tinklų ir stebėjimo sistemų įrengimas, duomenų atstatymas, visų tipų kompiuterių remontas, monitorių bei televizorių remontas, nauji ir atnaujinti kompiuteriai.  
 
 
1995 - 2014 © UAB "Mikrotestas", visos teisės saugomos.