Kompiuteriai, kompiuterių remontas
 
0
prekių
 
       

Verta žinoti

Kaip išsirinkti nešiojamą kompiuterį?. Plačiau....Šiais laikais nešiojamas kompiuteris nėra prabanga, tačiau daiktas yra brangus. Kaip išsirinkti sau tinkamą nešiojamą kompiuterį ir už jį nepermokėti? Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis kompiuterį, kad jis patenkintų Jūsų lūkesčius?

Daugelis žmonių nešiojamąjį kompiuterį renkasi pagal jo išvaizdą, dizainą. Neretai tenka girdėti prašymus: „aš noriu raudono kompiuterio“, „aš noriu mažiuko mielo mėlyno kompiuteriuko", „man reikia gero ir gražaus kompiuterio" ir t.t. Taip renkasi dažniausiai moterys – akimis. Na, o vyrai dažnai svarsto, pasveria vienus ar kitus kriterijus, kas jiems aktualu – kompiuterio greitis, atminties talpa ir t.t. Ir jie daro visiškai teisingai. Yra keturi pagrindiniai kriterijai renkantis kompiuterį ir keletas papildomų.

Pagrindiniai kriterijai renkantis kompiuterį:

  • Procesorius (CPU). Tai kompiuterio smegenys apdirbančios duomenų srautą. Kuo procesorius galingesnis ir kuo daugiau loginių branduolių jis turi, tuo jis geresnis. Žinoma ir brangesnis. Rinktis galima nuo paprasčiausių intel celeron, intel pentium ar amd klasės procesorių, kurie skirti eiliniam vartotojui daug nereikalaujančiam iš savo kompiuterio. Pagrindiniai atliekami veiksmai: internetas, filmai, dokumentų rašymas.

Galingesni procesoriai intel core i3, i5 ir i7 skirti pažengusiems ir įgudusiems vartotojams. Procesoriai skirti žaisti žaidimams bei dirbit su grafiniu dizainu.

  • Atmintinė (RAM). Šiam kriterijui galima sakyti – kuo daugiau tuo geriau! Atmintinė glaudžiai susijusi su procesoriumi. Tai yra laikinoji atmintis į kurią talpinami atliekami kompiuterio darbo procesai. Tad kuo RAM daugiau tuo geriau, bet per daug irgi negerai.

  • Kietasis diskas (HDD). Tai jūsų laisvas pasirinkimas, į kietąjį diską talpinama jūsų visa saugoma informacija. Nuotraukos, filmai, muzika, dokumentai – visa tai kietąjame diske. Tad rinktis reiktų pagal tai kiek žadate kaupti asmeninės informacijos. Rinktis galima iš tokių variantų: 160 Gb, 250 Gb, 320 Gb, 500 Gb, 640 Gb, 750 Gb ir 1000 Gb.

  • Video plokštė (GPU). Jei ruošiatės žaisti žaidimus, reiktų rinktis kompiuterį su atskira ir galinga vaizdo plokšte. Pvz Geforce GT740 / GT 750 ir panašiai. Jei renkatės kompiuterį su negalingu procesorium tai vaizdo plokštė gali būti integruota, pavyzdžiui Intel HD.

  • Papildomi kriterijai. Ekrano įstrižainė, svoris, papildoma skaičių klaviatūra, išorinių įrenginių jungtys (usb.3, mini usb, Hdmi, fireware ir k.t).

 

Atitinkamai suderinus visus komponentus pagal savo poreikius turėsite puikų darbo ar pramogų kompanioną. Tačiau reikia nepamiršti, kad nešiojamas kompiuteris yra įrenginys ir jį reikia prižiūrėti. Negalima kompiuterio trankyti, mėtyti, aplieti skysčiais. Jei naudojate kompiuterį dažnai ant minkštų paviršių kur kaupiasi pūkai, dulkės ar gyvūnų plaukai tada reiktų reguliariai kas metus išvalyti nuo dulkių. Tai atlikti turėtų profesionalai, dulkių siurblys ne išeitis. Taip saugant ir tausojant kompiuterį jis jums tarnaus ilgai ir be papildomų rūpesčių. O jei ir iškils nenumatyti gedimai – mes Jums padėsime.

 

W7 Pro operacijų sistema gadina nešiojamų kompiuterių baterijas.
Plačiau: http://www.bit-tech.net/news/bits/2010/02/03/win-7-bug-may-kill-batteries/1

Diskinių kaupiklių patikimumo statistika. Plačiau.... http://habrahabr.ru/post/209894/

       
 
Klauskite:
8-37-352612, 8-615-36262
Radvilėnų pl. 17, Kaunas, LT-50256
el. paštas: info@mikrotestas.lt
Darbo laikas:
I-V 8:30-17:30
Dabar yra : 14:42:58  
2014.9.29 Pirmadienis   
 
 
Ieškote paslaugų? Rinkitės: komputerių ir serverių priežiūra, spausdinimo nuoma, IT ūkio priežiūra, serverių atnaujinimas ir virtualizacija, kompiuterinių tinklų ir stebėjimo sistemų įrengimas, duomenų atstatymas, visų tipų kompiuterių remontas, monitorių bei televizorių remontas, nauji ir atnaujinti kompiuteriai.  
 
 
1995 - 2014 © UAB "Mikrotestas", visos teisės saugomos.